Aktualności

Dla aktywnych / Green Velo

Z dumą prezentujemy Wschodni Szlak Rowerowy GreenVelo o długości ponad 2000km przebiegający również przez Góry Świętokrzyskie, Cisowsko Orłowiński Park Krajobrazowy, Kielce, Chęcińsko-Kielecki Park Krajobrazowy, Suchedniowsko-Oblęgorski Park Krajobrazowy, Oblęgorek, Sielpia i Końskie.

Hotel Grafit korzystnie usytuowany na szlaku rowerowym zaprasza do skorzystania z oferty noclegowej i gastronomicznej.

Wielokrotnie Gościliśmy już miłośników jazdy na rowerze. Po ciężkim dniu i tysiącach spalonych kalorii zapraszamy do skorzystania z wygodnych pokoi hotelowych i pysznego jedzenie w restauracji serwującej również regionalne dania. Na terenie obiektu znajduje się przestronny bezpłatny monitorowany parking dla samochodów osobowych, busów i autokarów (w przypadku dużej grupy wskazana wcześniejsza rezerwacja miejsc parkingowych).

Niewątpliwie naszym atutem jest własna wypożyczalnia rowerów, pomieszczenie do przechowywania sprzętu i bagażu, możliowść mycia sprzętu na zewnątrz. W razie awarii sprzętu udostępniamy adresy serwisów rowerowych.

Na życzenie Gości za dodatkową opłatą zapewniamy transport Gości do wskazanych miejsc.

Dla Gości którzy chcą wyruszyć o świcie lub zjeść drugie śniadanie na łonie natury przygotowujemy pakiety suchego prowiantu po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów.

Zajmujemy się także rezerwacją miejsc noclegowych na trasie szlaku rowerowego po wskazaniu miejsca postoju.

Świętokrzyskie czaruje, każdy powinien to sprawdzić.

Wszystkich ROWERZYSTÓW serdecznie zapraszamy!!!

 

W okolicach naszego hotelu nie brakuje ciekawych miejsc i pięknych krajobrazów. Polecamy Państwu naszą wypożyczalnię rowerów. Dysponujemy także przechowalnią rowerów prywatnych.

CENNIK:

Rower górski/turystyczny - 15zł/h

                                        - 30zł/3h

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij